digiall
08 اسفند 1401 - 11:48

دلخانی: پس از مصدومیت از خودم راضی‌ام/ چندسالی است که بدون دغدغه راهی مسابقات می‌شویم

فرنگی کار وزن 63 کیلوگرم گفت: پس از 8 ماه از مصدومیت، عملکردم در جام ابراهیم مصطفی راضی کننده بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، میثم دلخانی کشتی گیر وزن 63 کیلوگرم کشتی فرنگی در جام ابراهیم مصطفی مصر و رنکینگ اتحادیه جهانی، در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی بیان کرد: از 20 خرداد که عمل جراحی انجام دادم 8 ماه از میادین دور بودم و تقریبا 6 ماه درگیر کارهای فیزیوتراپی و توانبخشی بودم. دو ماهی است تمرینات خود را شروع کرده‌ام و در اردوهای آماده سازی تیم ملی حضور یافته‌ام.

وی با بیان اینکه روزهای سختی را سپری کردم، ادامه داد: خداراشکر با این وضعیتی که دارم از خودم راضی هستم و توانستم در اولین رقابت پس از مصدومیت که شرکت کردم به مدال طلا برسم و مزد دردهایی که در طول این چند ماه کشیدم را بگیرم.

دلخانی به رقابت‌های رنکینگ مصر اشاره کرد و گفت: در دور اول توانستم کشتی گیر قرقیزستانی را مغلوب کنم، در دور دوم کشتی گیر مولداوی که دو مدال طلا و نقره جهان را در کارنامه خود دارد را شکست دادم و موفق شدم در مرحله نیمه نهایی نیز کشتی گیر قزاقستانی را شکست دهم. در نهایت در فینال ابولادزه گرجستانی که دوسال پیاپی صاحب مدال نقره جهان شده بود را شکست دادم و صاحب مدال طلا شدم.

دارنده مدال طلای جهان افزود: یک سالی هست که در شهرداری شیراز استخدام شده‌ام و مشغول به فعالیت هستم، خداراشکر دغدغه ای برای این موضوع ندارم و تمام فکر و ذکرم کسب خوشرنگترین مدال ها در میادین مختلف برای کشورم می باشد.

این کشتی گیر اهل شیراز استان فارس اظهار کرد: کمپ تیم‌های ملی شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از بهترین کمپ‌های حال حاضر جهان است که دو سالن کشتی کاملا مجهز با 18 تشک دارد و در کنار آن بهترین خوابگاه، رستوران، محل بازی و ... در اختیار ما قرار داده شده است.

دلخانی در پایان از زحمات فدراسیون قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه چند سالی است که کشتی گیران دغدغه ای ندارند و با خیال آسوده در مسابقات حاضر می‌شوند و از شخص رئیس فدراسیون از این بابت که مستقیما پیگیر حل مشکلات شخصی و ورزشی ملی پوشان چه درون و چه بیرون از تشک کشتی است، سپاسگزارم.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1060646